İyi bir deneyim için
bilgisayarınızın sesini açın
Anahtar Teslim Hizmetlerimiz
İ Ç M İ M A R İ

Hayallerinizi ve beklentilerinizi tasarımlarımıza yansıtıyoruz, farklı ve ayrıcalıklı olmanızı sağlıyoruz.

Image Title
KONSEPT TASARIM

KONSEPT TASARIM

Bir mekanın kendine öz nitelikleri ile ele alınarak tasarlanması, istek ve ihtiyaçlara yönelik oluşturulan kullanıcı dostu yerleşim planı ile özgün bir çalışma yapılması konsept tasarım sürecinin ana hatlarını oluşturur.

Konsept tasarım; bakış, duruş, anlayış, düşünce, inovasyon gibi birçok kelimeyi bünyesinde barındırır. İç mekanda belirli bir konsepte uygun şekilde tasarım yapılabileceği gibi, birkaç farklı tema ve duruş harmanlanarak da kollektif konsept tasarım oluşturulabilir.

Image Title
3D GÖRSELLEŞTİRME

3D GÖRSELLEŞTİRME

Tüm aşamaları ile tasarımı tamamlanan bir mekanın, uygulama sonrasında ortaya çıkacak işin görülmesi açısından, 3Ds Max, Maya ve C4D programlarında konsepti oluşturulan proje için V-Ray gibi render programları ile görselleştirme yapılır. Görselleştirme ve prodüksiyon çalışmaları işin uygulama öncesinde görülmesine imkan sağlar. Olası revizeler de uygulama başlamadan bu aşamada yapılır. Böylelikle iş sürecinde oluşabilecek maddi kayıpların ve zaman kaybının da büyük ölçüde önlenmesi sağlanır.

Image Title
İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK

İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK

İç mimari sektöründe danışmanlık hizmetimiz iki farklı seçenek ile ilerlemektedir. İlk olarak mimari ekibimiz, uygulaması yapılacak işin tasarımını tamamlayıp, projenin uygulama sürecinde tasarıma uygun olarak ilerlemesi ve sorunsuz iş bitişi için hizmet verir.

Diğer çalışma seçeneği ise iç veya dış mekanlarda yapılacak olan, istek ve ihtiyaçlara yönelik, sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi ışığı ile almış olduğumuz eğitimlerin harmanlanması ve projeye aktarılması, vermiş olduğumuz fikir ve danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Image Title
İÇ MİMARİ UYGULAMA

İÇ MİMARİ UYGULAMA

İç mimari uygulama aşaması en az tasarım konsepti oluşturulması kadar önemlidir. Uygulama, konsept tasarımı tamamlanan bir projenin tüm şantiye sürecinin organize edilmesi ve sürecin yönetilmesini kapsar.

Şantiyede uygulama süreci boyunca keşif ve icmal listelerinin oluşturulması, tasarıma ve iş planına sadık kalınarak uygulamanın sorunsuz ve akıcı bir şekilde tamamlanması hedeflenir.