stats
Engelleyiciyi kapattım!
İyi bir deneyim için
bilgisayarınızın sesini açın
Dış Cephe kaplama Kazanımları

Dış cephe kaplama ya da yapı giydirme çalışmaları hem ekonomik değer hem de binanın fiziki yapısına güç veren destek sistemidir. İşinin uzmanları tarafından yapılan dış cephe kaplama işleri mükemmel sonuçlar vermektedir. Çevreye duyarlı, doğaya saygılı ve standartlara uygun kaplamalar, Yaşayanlar için hem fiziksel hem de ruhsal kazanım olabilmektedir. 
Dış Cephe Kaplama 
Amaç, ister yeni inşaat yapılıyor olsun ister eski binanıza değer katmak olsun, cephe kaplama büyük değer katacaktır. Yeni inşaatlarda dış cephe kaplama işlemi yapının kullanıma hazır hale geldiğinin müjdesidir. İnşaatınızın iç malzemesi ne olursa olsun dış cepheniz hakkını veremediği zaman diğer ürün kalitesi anlamsız kalacaktır. Çünkü dış cephe binanın iç yüzünün temsilcisidir. Modern, kaliteli ve güvenli bir dış cephe yapıya kat be kat değer katmaktadır. Ancak dış cephe kaplama işlemleri hafife alınamayacak hata affetmeyen incelik istemektedir. Alanında gereken deneyime sahip, uzmanlığını kanıtlamış kişiler tarafından çalışma yapılmalıdır. 
Dış cephe kaplama binaya;
Görsel zenginlik,
Modern, şık ve kalite göstergesi, 
İklim koşullarına karşı dayanıklılık,
Kış aylarında soğuk, yaz aylarında sıcak havanın olumsuz etkilerini azaltarak enerji tasarrufu,
Sızdırmazlık özelliğiyle dışardan içeri gelebilecek sızıntıları ve kaçakları önleyebilme olanağı,
Ve yüksek ekonomik değer katmaktadır. 
Eski yapılara uygulanacak dış cephe kaplama uygulaması ise hem binaya koruyucu güç hem de büyük oranda yapının ekonomik değerini yükseltecektir. 
Dış Cephe kaplama Nasıl Yapılır?
Cephe kaplama işlemleri, bina duvarlarında yapılacak bütün işler bittikten sonra, bina yüzeyine işlenebilecek tutturma aparatları sayesinde yapılmaktadır. Kaplama malzemesi özelliklerine göre iç tırnaklar ya da vidalama usulüyle işleme devam edilmektedir. Dış cephe kaplama çalışmalarında doğaya saygı çevre düzeni ve kullanılan malzemenin geri dönüşebilme özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. İş ve işçi güvenliğinin sağlanması, uygulanması azami önem taşımaktadır. Her hangi bir olumsuzluğun meydana gelmemesi için ön tedbirler çok kıymetlidir. Sağlık koşullarına uygun, uluslararası standartlar ölçüsünde malzemeler kullanılarak beklenen başarı ve verim alınabilmektedir. Ön çalışma ve değerlendirme sonucunda yapılan dış cephe kaplama sistemi binayı iklim koşullarına karşı güçlendirecektir. Kışın soğuktan, rüzgardan, yazın da hem güneşin zararlı etkilerinden koruyacak hem ısı kontrolü sağlayacaktır. UV ışınları karşısından kalitesi kanıtlanmış ürünler uzun yıllar etkisini koruyabilmektedir. Bu şekilde yapılan binalar, içinde yaşayanlar için ekonomik ve fiziki olarak büyük kazanç olmaktadır.  Dış cephe kaplama, kullanıldığı binanın fiziki özelliklerini artıracağı gibi ekonomik değerini de artırarak Pazar payını yükseltebilmektedir. 

TÜMÜNE GÖZATIN
PROJELER
P R O J E L E R