stats
Engelleyiciyi kapattım!
İyi bir deneyim için
bilgisayarınızın sesini açın
Puf Minder Ne Demek?

 

Herkesin kendine göre bir tarzı bulunmaktadır. Bu tarzını günlük yaşamında pek çok yerde görmek mümkünken, diğer yer ise evimizdir. Evimizde dekorasyon bizler için oldukça önemlidir. Evimizin dekorasyonunun vazgeçilmezi ise puflardır. Puf minderler kullanım açısından avantaj sağlamanın yanı sıra görsel olarak da evimize ayrı bir hava katmaktadır. Bohem tarzı evleri daha da özgür bir tarza büründürürken, modern bir tarzda olan evleri ise daha şık göstermektedir. Kısacası puflar evlerimize ufak ve şahane dokunuşlar yapmaktadır.

 

 Puf Minder Nedir?

 

 Puflar, yaslanma yeri bulunmayan minik taburelerdir. Diğer bir anlatım ile pufların altı yere yakın, minik ayaklı, alçak olan ve yumuşak olan oturaklardır. Puf minderler daire, kare, dikdörtgen ve benzeri formlarda karşımıza çıkabilmektedir. Çeşitli kumaşlarla ve çeşitli boyutlarda yapılabilmektedir.

 Puf minderlerin rengi, dokusu ve boyutu önem taşımaktadır. Pufların rengi ve dokusu için kumaşın seçimi önemlidir. Bazı kumaşlar kişiyi dokundukça rahatlatmakta, oturduğu yerden kalkmama isteği vermektedir. Bu sebeple puflarımızı seçerken buna dikkat etmemiz gerekmektedir. Görselliği kadar kullanıma uygunluğuna da dikkat edilmelidir.

 

 Puf Minderin Kullanım Alanları

 

 Kullanım alanlarını saymakla bitirmek pek olanaklı görünmese bile; evimizin her alanında kullanıma uygun olan puf koltukların başlıca kullanım alanlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

 1. Evin girişinde ayakkabılarımızı giymek için oturabiliriz.

 2. Yemek odamızda ek bir oturma yeri olarak kullanabiliriz.

 3. Çocuk odamızda çocuklarımızın rahatlıkla oturması için kullanabiliriz.

 4. Mutfağımızda dinlenmek için kullanabiliriz.

 5. Yalnızca dekor amacıyla da kullanabiliriz.

 6. Yatak odamızda makyaj masamızın önünde kullanabiliriz.

 7. Balkonlarımızda keyif yaparken oturmak amacıyla kullanabiliriz.

 8. Bahçelerimizde keyif yaparken oturmak amacıyla kullanabiliriz.

 9. Banyomuzda hem dekor hem de dinlenme amacıyla kullanabiliriz.

 10. Ofislerimize ayrı bir hava katmak için kullanabiliriz.

 11. Ofislerimizdeki konuklarımızı rahat ettirmek için kullanabiliriz.

 12. Ev hediyesi olarak gönül rahatlığı ile hediye edebiliriz.

 

 Puf Minderleri Satın Alabileceğiniz Yerler

 

 Evimizin tamamlayıcı mobilyası olarak ifade edebileceğimiz puf minderleri dekoratif ürünler satan mağazalarda bulabileceğimiz gibi, mobilya satan mağazalarda da kolaylıkla bulabiliriz. Bunun yanında puf minderlere internetten de ulaşabiliriz.

 

 Puf Minderlerin Fiyatları

 

 Puf minderlerin oldukça fazla bir fiyat skalası bulunmaktadır. Bütçenize uygun puf minderleri bulabileceğinizi söyleyebilirim. Çünkü 50 TL'ye puf minder de bulunmaktadır, bunun yanında 500 TL'ye de puf minder bulunmaktadır. Bunun yanında eğer puf minder alamam yapamam derseniz lütfen yazımızın devamını okuyunuz.

 

 Puf Minder Yapımı

 

 Satın alabileceğiniz pek çok puf seçeneği bulunurken kendiniz de şahane puflar yapabilirsiniz. Örgü puflar, hasır puflar, yünlü puflar ve benzerini kendiniz de rahatlıkla yapabilirsiniz. Örgü pufu yapmak için sizlere yol gösterecek olan pek çok site, blog ve video bulunmaktadır. Arama motoruna puf nasıl yapılır yazmanız yeterlidir. Sonrasında ise yapmanız gereken şey yapmayı istediğiniz modeli belirlemek ve malzemeleri elde etmektir.

 

TÜMÜNE GÖZATIN
PROJELER
P R O J E L E R