stats
Engelleyiciyi kapattım!
İyi bir deneyim için
bilgisayarınızın sesini açın
Uydu Arıza ve Montaj

Profesyonel ve uygun fiyatlı uydu arıza ve montaj hizmeti sunuyoruz! Tek bir uydu girişi, birkaç oda için eksiksiz bir HD dağıtım sistemi, sinyal problemleri, çanak tamir ve hizalama gibi pek çok hususta uzun yıllardan bu yana hizmet vermeye devam ediyoruz. 
Hızlı, Etkili ve Kaliteli Hizmet
Uydu sistemleri bakım, onarım ve montaj konularında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biriyiz. Sadece yüksek kalibreli uydu ekipmanı tedarik etmekle kalmıyor, aynı zamanda arızaları da etkin şekilde sonlandırıyoruz. Televizyonunuzun net bir sinyal alması için her şeyin doğru biçimde bağlanmasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre sabit veya motorlu çanaklar takabilir, uydu sisteminizde meydana gelen arızayı hızlıca tespit edip, onarım gerçekleştirebiliriz. Uydu arıza ve montaj işlemlerine ek olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun uydu sağlayıcısının hangisi olduğu konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. 
Bütün Uydu ve Çanak Problemlerine Kesin Çözüm
Çanak onarım ve hizalama işlerinde de hizmet verebilir, sinyal problemlerine çözüm sunabilir ve TV’nizin kötü görüntü kalitesini ortadan kaldırabiliriz. Mülkünüzde uydu tamiri yapabilir, TV’nizin yüksek kaliteli görüntü sunmasını sağlayabiliriz. Ekip üyelerimiz, uydunuzdaki problemi teşhis edip uygun çözüm yollarıyla tamirat gerçekleştirirler. Tam donanımlı ekipmanlarımız sayesinde, kısa süre içinde arıza ve montaj hizmetini yerine getirir, genellikle aynı gün içinde hizmetimizi tamamlarız. Böylece, mevcut uydu sisteminizi ve dijital sinyal alımınızı optimum görüntüleme seviyelerine getirmiş oluruz.
Profesyonel Ekip ve Kusursuz Hizmet Anlayışı
Tam eğitimli teknisyenlerimiz, daha iyi sinyal alımı için yeni dijital antenler kurma konusunda son derece yetenekli ve deneyimlidir. Konutlar ve ticari mülkler için kapsamlı bir uydu arıza ve montaj hizmeti veriyoruz. İşinde uzman olan kurulumcular, işlem sonunda net bir görüntü ve sesin keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor. 
Son derece yetenekli profesyonellerden oluşan ekibimiz, tamir ve bakım işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanırlar. Yerel, güvenilir ve uygun fiyatlı bir uydu arıza ve montaj hizmeti için daima yanınızdayız! Dijital anteninizi taktırmak ve kesintisiz eğlencenin tadını çıkarmak için bizimle iletişime geçebilir, binlerce mutlu müşterimizden biri de siz olabilirsiniz. 
 

TÜMÜNE GÖZATIN
PROJELER
P R O J E L E R